0258 262 12 90 – 241 78 88 info@yavuzticaret.com

HAKKIMIZDA

GİRİŞİMCİ

VE

YENİLİKÇİ

Yavuz Ticaret Endüstriyel Ürünler Limited Şirketi girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1980 yılında kurulmuştur. Firmamızda mühendislik plastikleri olarak bilinen Poliamid, Polietilen, POM, PTFE gibi birçok ürün dışında Pirinç, Bronz, Alüminyum grubu metal malzemelerin satışını yapmaktayız. Ayrıca şirketimizde sızdırmazlık amacıyla kullanılan mekanik ve yumuşak salmastradan klingrit levha ve kauçuk grubuna kadar birçok ürünün satışları yapılmaktadır.

Projelerinizde doğru malzeme seçimi ve teknik desteğimizle yanınızdayız.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan, sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutan Yavuz Ticaret Endüstriyel Ürünler, malzeme konusunda bilgili personelleri ve tecrübesiyle, gün geçtikçe çeşitlenen ürün yelpazesini sizlere sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte kendimizi geliştirmeye ve daha ileriye gitmeye ümit ediyoruz. İstekleriniz doğrultusunda ürün çeşitliliğimiz arttırmaya devam edeceğiz.

KALİTELİ ÜRÜN

VE

HİZMET

Malzeme seçimi konusunda, ihtiyacınız olan doğru malzemenin seçimi ve yönlendirmesi yapılır.

Teknik destek olarak ise gerçekleştireceğiniz projenizde destek olunur, teknik elemanlarımız tarafından sökülemeyecek durumda olan parçalar yerinde incelenir ve gerekli müdahale yapılır.